Exposició FOTOCLUB POBLENOU

L’any 2018, l’exposició de la Festa Major del Poblenou es va dedicar a la nostra entitat. Per primera vegada en la seva trajectòria, el Fotoclub va exhibir una mostra fotogràfica en una gran sala d’exposicions, al Centre Cívic Can Felipa.

S’hi va exposar una selecció dels últims treballs del col·lectiu i, així mateix, les fotografies guanyadores dels concursos interns dels dos anys anteriors. Durant tot el període de l’exposició es van organitzar una multitud d’activitats paral·leles per atreure visitants a la sala d’exposicions.


Exposició CARRER PERE IV, AVUI
Exposició ARBRES SINGULARS
Exposició A CONTRALLUM
Exposició GOTES
Exposició TRES DONES, TRES VISIONS
Exposició MERCATS
Exposició REFLEXOS
Exposició FOTOGRAFIES GUANYANDORES
Aquesta notícia t’ha agradat? Comparteix-la amb els teus amics!